AIML-0805HC-1R5M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805HC-1R5M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.3A 160 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIML-0805HC-1R5M-T ABRACON
    AIML-0805HC-1R5M-T ABRACON
    AIML-0805HC-1R5M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805HC-1R5M-T is described as FIXED IND 1.5UH 1.3A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED