AIML-0805HC-100M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805HC-100M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 500MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIML-0805HC-100M-T ABRACON
    AIML-0805HC-100M-T ABRACON
    AIML-0805HC-100M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805HC-100M-T is described as FIXED IND 10UH 500MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM