AIML-0805-R082K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805-R082K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 37,135
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0805-R082K-T ABRACON
    AIML-0805-R082K-T ABRACON
    AIML-0805-R082K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805-R082K-T is described as FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM