AIML-0805-R047K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805-R047K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 20,131
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0805-R047K-T ABRACON
    AIML-0805-R047K-T ABRACON
    AIML-0805-R047K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805-R047K-T is described as FIXED IND 47NH 300MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH