AIML-0805-470K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805-470K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 4MA 3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,327
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0805-470K-T ABRACON
    AIML-0805-470K-T ABRACON
    AIML-0805-470K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805-470K-T is described as FIXED IND 47UH 4MA 3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE