AIML-0805-3R9K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805-3R9K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.9UH 30MA 900 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,177
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0805-3R9K-T ABRACON
    AIML-0805-3R9K-T ABRACON
    AIML-0805-3R9K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805-3R9K-T is described as FIXED IND 3.9UH 30MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE