AIML-0805-330K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805-330K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.25 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,253
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0805-330K-T ABRACON
    AIML-0805-330K-T ABRACON
    AIML-0805-330K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805-330K-T is described as FIXED IND 33UH 5MA 1.25 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH