AIML-0805-1R2K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805-1R2K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.2UH 50MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 21,231
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0805-1R2K-T ABRACON
    AIML-0805-1R2K-T ABRACON
    AIML-0805-1R2K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805-1R2K-T is described as FIXED IND 1.2UH 50MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE