AIML-0805-120K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0805-120K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 15MA 1.25 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,743
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0805-120K-T ABRACON
    AIML-0805-120K-T ABRACON
    AIML-0805-120K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0805-120K-T is described as FIXED IND 12UH 15MA 1.25 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE