AIML-0603HC-4R7M-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603HC-4R7M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 500MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 40,488
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603HC-4R7M-T ABRACON
    AIML-0603HC-4R7M-T ABRACON
    AIML-0603HC-4R7M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603HC-4R7M-T is described as FIXED IND 4.7UH 500MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.