AIML-0603-8R2K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-8R2K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 8.2UH 4MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 60,227
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-8R2K-T ABRACON
    AIML-0603-8R2K-T ABRACON
    AIML-0603-8R2K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-8R2K-T is described as FIXED IND 8.2UH 4MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS