AIML-0603-68NK-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-68NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 50MA 300 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,197
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-68NK-T ABRACON
    AIML-0603-68NK-T ABRACON
    AIML-0603-68NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-68NK-T is described as FIXED IND 68NH 50MA 300 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A