AIML-0603-5R6K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-5R6K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 5MA 1.55 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 33,622
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-5R6K-T ABRACON
    AIML-0603-5R6K-T ABRACON
    AIML-0603-5R6K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-5R6K-T is described as FIXED IND 5.6UH 5MA 1.55 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"