AIML-0603-4R7K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-4R7K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,547
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-4R7K-T ABRACON
    AIML-0603-4R7K-T ABRACON
    AIML-0603-4R7K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-4R7K-T is described as FIXED IND 4.7UH 15MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP