AIML-0603-47NK-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-47NK-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 50MA 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 43,138
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-47NK-T ABRACON
    AIML-0603-47NK-T ABRACON
    AIML-0603-47NK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-47NK-T is described as FIXED IND 47NH 50MA 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ