AIML-0603-2R2K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-2R2K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 68,337
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-2R2K-T ABRACON
    AIML-0603-2R2K-T ABRACON
    AIML-0603-2R2K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-2R2K-T is described as FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM