AIML-0603-220K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-220K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 1MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 28,365
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-220K-T ABRACON
    AIML-0603-220K-T ABRACON
    AIML-0603-220K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-220K-T is described as FIXED IND 22UH 1MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.