AIML-0603-1R5K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-1R5K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 25MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 37,672
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-1R5K-T ABRACON
    AIML-0603-1R5K-T ABRACON
    AIML-0603-1R5K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-1R5K-T is described as FIXED IND 1.5UH 25MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F