AIML-0603-120K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0603-120K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 3MA 2.75 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 20,899
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0603-120K-T ABRACON
    AIML-0603-120K-T ABRACON
    AIML-0603-120K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0603-120K-T is described as FIXED IND 12UH 3MA 2.75 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM