AIML-0402-1R8K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0402-1R8K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.8UH 15MA 1.45 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 54,051
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0402-1R8K-T ABRACON
    AIML-0402-1R8K-T ABRACON
    AIML-0402-1R8K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0402-1R8K-T is described as FIXED IND 1.8UH 15MA 1.45 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V