AIML-0402-1R5K-T ABRACON
  • Part Number: AIML-0402-1R5K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 15MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 53,959
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIML-0402-1R5K-T ABRACON
    AIML-0402-1R5K-T ABRACON
    AIML-0402-1R5K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIML-0402-1R5K-T is described as FIXED IND 1.5UH 15MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"