AIMC-0805-68NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0805-68NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 300MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 53,350
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0805-68NJ-T ABRACON
    AIMC-0805-68NJ-T ABRACON
    AIMC-0805-68NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0805-68NJ-T is described as FIXED IND 68NH 300MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F