AIMC-0805-22NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0805-22NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 48,495
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0805-22NJ-T ABRACON
    AIMC-0805-22NJ-T ABRACON
    AIMC-0805-22NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0805-22NJ-T is described as FIXED IND 22NH 300MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK