AIMC-0805-10NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0805-10NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10NH 300MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,893
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0805-10NJ-T ABRACON
    AIMC-0805-10NJ-T ABRACON
    AIMC-0805-10NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0805-10NJ-T is described as FIXED IND 10NH 300MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"