AIMC-0603-R18J-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0603-R18J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 180NH 300MA 1.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 35,632
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0603-R18J-T ABRACON
    AIMC-0603-R18J-T ABRACON
    AIMC-0603-R18J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0603-R18J-T is described as FIXED IND 180NH 300MA 1.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS