AIMC-0603-47NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0603-47NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 300MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 43,149
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0603-47NJ-T ABRACON
    AIMC-0603-47NJ-T ABRACON
    AIMC-0603-47NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0603-47NJ-T is described as FIXED IND 47NH 300MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE