AIMC-0603-33NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0603-33NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33NH 300MA 550 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 56,101
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0603-33NJ-T ABRACON
    AIMC-0603-33NJ-T ABRACON
    AIMC-0603-33NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0603-33NJ-T is described as FIXED IND 33NH 300MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN