AIMC-0603-12NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0603-12NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12NH 300MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,500
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0603-12NJ-T ABRACON
    AIMC-0603-12NJ-T ABRACON
    AIMC-0603-12NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0603-12NJ-T is described as FIXED IND 12NH 300MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH