AIMC-0402HQ-15NH-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0402HQ-15NH-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15NH 430MA 220 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIMC-0402HQ-15NH-T ABRACON
    AIMC-0402HQ-15NH-T ABRACON
    AIMC-0402HQ-15NH-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0402HQ-15NH-T is described as FIXED IND 15NH 430MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.