AIMC-0402HQ-10NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0402HQ-10NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10NH 500MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 55,888
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0402HQ-10NJ-T ABRACON
    AIMC-0402HQ-10NJ-T ABRACON
    AIMC-0402HQ-10NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0402HQ-10NJ-T is described as FIXED IND 10NH 500MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM