AIMC-0402-82NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0402-82NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82NH 150MA 2.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 51,211
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0402-82NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-82NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-82NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0402-82NJ-T is described as FIXED IND 82NH 150MA 2.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.