AIMC-0402-47NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0402-47NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 200MA 1.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 44,959
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0402-47NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-47NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-47NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0402-47NJ-T is described as FIXED IND 47NH 200MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE