AIMC-0402-39NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0402-39NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39NH 200MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 83,048
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0402-39NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-39NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-39NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0402-39NJ-T is described as FIXED IND 39NH 200MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.