AIMC-0402-15NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0402-15NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15NH 300MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 101,136
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0402-15NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-15NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-15NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0402-15NJ-T is described as FIXED IND 15NH 300MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE