AIMC-0402-10NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0402-10NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10NH 300MA 420 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 21,822
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0402-10NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-10NJ-T ABRACON
    AIMC-0402-10NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0402-10NJ-T is described as FIXED IND 10NH 300MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"