AIMC-0201-1N5S-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0201-1N5S-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5NH 300MA 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 100,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0201-1N5S-T ABRACON
    AIMC-0201-1N5S-T ABRACON
    AIMC-0201-1N5S-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0201-1N5S-T is described as FIXED IND 1.5NH 300MA 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2