AIMC-0201-15NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0201-15NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15NH 150MA 1.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 116,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0201-15NJ-T ABRACON
    AIMC-0201-15NJ-T ABRACON
    AIMC-0201-15NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0201-15NJ-T is described as FIXED IND 15NH 150MA 1.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT