AIMC-0201-12NJ-T ABRACON
  • Part Number: AIMC-0201-12NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12NH 150MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 100,059
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIMC-0201-12NJ-T ABRACON
    AIMC-0201-12NJ-T ABRACON
    AIMC-0201-12NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIMC-0201-12NJ-T is described as FIXED IND 12NH 150MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD