AIAP-03-681K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-681K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 680UH 1.05A 548 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 771
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-681K ABRACON
    AIAP-03-681K ABRACON
    AIAP-03-681K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-681K is described as FIXED IND 680UH 1.05A 548 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.