AIAP-03-680K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-680K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 3.31A 47 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 56,104
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-680K ABRACON
    AIAP-03-680K ABRACON
    AIAP-03-680K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-680K is described as FIXED IND 68UH 3.31A 47 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.