AIAP-03-4R7K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-4R7K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 13.9A 8 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 92
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-4R7K ABRACON
    AIAP-03-4R7K ABRACON
    AIAP-03-4R7K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-4R7K is described as FIXED IND 4.7UH 13.9A 8 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.