AIAP-03-471K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-471K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 1.24A 380 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,427
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-471K ABRACON
    AIAP-03-471K ABRACON
    AIAP-03-471K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-471K is described as FIXED IND 470UH 1.24A 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP