AIAP-03-390K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-390K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 4.36A 33 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 109
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-390K ABRACON
    AIAP-03-390K ABRACON
    AIAP-03-390K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-390K is described as FIXED IND 39UH 4.36A 33 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM