AIAP-03-331K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-331K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 330UH 1.51A 212 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,116
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-331K ABRACON
    AIAP-03-331K ABRACON
    AIAP-03-331K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-331K is described as FIXED IND 330UH 1.51A 212 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM