AIAP-03-221K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 1.89A 162 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 81
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-221K ABRACON
    AIAP-03-221K ABRACON
    AIAP-03-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-221K is described as FIXED IND 220UH 1.89A 162 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.