AIAP-03-150K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-150K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 7.34A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,144
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-150K ABRACON
    AIAP-03-150K ABRACON
    AIAP-03-150K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-150K is described as FIXED IND 15UH 7.34A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM