AIAP-03-120K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-120K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 8.21A 20 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,113
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-120K ABRACON
    AIAP-03-120K ABRACON
    AIAP-03-120K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-120K is described as FIXED IND 12UH 8.21A 20 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET