AIAP-03-103K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-103K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10MH 266MA 7.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,344
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-103K ABRACON
    AIAP-03-103K ABRACON
    AIAP-03-103K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-103K is described as FIXED IND 10MH 266MA 7.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT