AIAP-03-102K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 870MA 844 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,098
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-102K ABRACON
    AIAP-03-102K ABRACON
    AIAP-03-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-102K is described as FIXED IND 1MH 870MA 844 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM