AIAP-03-101K ABRACON
  • Part Number: AIAP-03-101K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 2.79A 90 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,453
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIAP-03-101K ABRACON
    AIAP-03-101K ABRACON
    AIAP-03-101K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIAP-03-101K is described as FIXED IND 100UH 2.79A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM